Všechny kategorie
EN

Změna hesla

Domů>O nás>Změna hesla

   

Hunan Nuoz Biological Technology Co., Ltd. je high-tech společnost zaměřující se na výzkum, výrobu a prodej zdravých rostlinných extraktů. Je předním světovým dodavatelem extraktu ženšenu, extraktu schisandry a extraktu z rozmarýnu.

Továrna se nachází v krásné řece Yiyang Zijiang – zóně ekonomického rozvoje Changchun, s celkovou stavební plochou více než 10,000 500 metrů čtverečních. V současné době má několik linek na výrobu rostlinných extraktů s roční výrobní kapacitou více než XNUMX tun.

Kvalita je mízou podniku. s hlavní obchodní politikou „Technologie vytváří hodnotu, profesionální kvalita odlévání“ společnost Nuoz zavedla přísný systém zajištění kvality a sledování kvality služeb. Prošel FDA, FSSC22000, ISO22000 (HACCP), KOSHER, HALAL, SC, ORGANIC a dalšími mezinárodními autoritativními certifikacemi. mezi nimi je Nuoz Biotech první společností v Číně, která získala organickou certifikaci rozmarýnu.

Aby bylo možné lépe kontrolovat kvalitu a realizovat sledovatelnost produktů. Společnost Nuoz Biotech navštívila řadu plantáží TCM a zkoumala růstové návyky různých čínských léků. Nuoz založil organický základ rozmarýnu v Hunan a organický základ schizandry v Jilin. bylo založeno více než 1,000 4,000 hektarů základny pro výsadbu rozmarýnu a více než XNUMX XNUMX hektarů základny pro výsadbu schisandry.

Nuoz Biotech se zaměřuje na komplexní řešení pesticidů, změkčovadel, těžkých kovů a PAH a dalších škodlivých reziduí v rostlinných extraktech, poskytuje bezpečné, zdravé a přírodní produkty pro celé lidstvo.